054-2275369

ההתמחות שלי היא מיתוג לבעלי עסקים, כלומר בניית שפה גרפית שמותאמת אישית לכל לקוח, אותה שפה אשר תשרת את הלקוח בהמשך הדרך. האתגר עבורי הוא למצוא את הייחודיות של כל בעל עסק ולמתג אותו בצורה שיבלוט מול מתחריו.
חבילת המיתוג תיקבע בהתאם לצרכי הלקוח, החל מעיצוב ובנייה של לוגו, ניירת משרדית, מודעה, קאבר, תוויות, מודעה או פלייר, ועוד...
בשפה המקצועית, מה שאבצע עבורך הוא "אריזת העסק" מא' עד ת' אשר יהיה בנוי על בסיס הלוגו והשפה הגרפית שיצרנו ואדאג שהכל יהיה מחובר למסר ולאמצעי השיווק והפרסום של העסק.

 

הסדנא- מרכז פעילות וחוגי יצירה

רחלה- יזמת חדורת מוטיבציה ושמחה, פנתה אליי לצורך בניית שפה גרפית חדשה עבור מרכז הפעילות. בפגישה מקסימה על כוס קפה, במשך שעתיים, בנינו אסטרטגיה וקונספט ולקחנו את החומרים הקיימים ויצרנו מהם שפה חדשה לעסק, אשר משרתת אותה עד היום.

המשך קריאה: הסדנא- מרכז פעילות וחוגי יצירה

גן - חלומות מתוקים

נחמי, גננת מקסימה עם ותק של שנים רבות, חיפשה מעצבת למיתוג חלומה הפרטי- הקמת  גן ילדים לגילאי שנה עד 3.
האתגר היה רב גם מבחינת זמנים מפני שבתוך כמה שבועות נחמי היתה צריכה לצאת בפרסום לגיוס ילדים לשנה הבאה.

המשך קריאה: גן - חלומות מתוקים

מיה שפילמן - סטייליסטית

מיה פנתה אליי בעקבות המלצה של חברה. היא הגיעה אליי מבולבלת עם חומרים שכבר עיצבה ולא היו לטעמה. עשינו חשיבה מחודשת ולאחר הבנת צרכיה והכיוון שאליו היא רוצה לקחת את העסקה שלה בנינו יחדיו אסטרטגיה.

לאחר שמיה ענתה על שאלון הבריף להבנת העסק שלה וציפיותיה מהתהליך הבנתי כיצד יהיה נכון עבורה להציג את המסר הויזואלי שלה.המלצתי למיה על צבעוניות מסוימת ועל דגשים אחרים ומהר מאד נבנתה לה שפה גרפית חדשה ורעננה.

המשך קריאה: מיה שפילמן - סטייליסטית

חברת בינג'י

ערן בעל חברת הזנק (סטרט אפ) לאחר שפרש מחברת היי טק מובילה החליט להקים עסק עצמאי ונדרש לעיצוב ומיתוג. עיצוב לחברת הזנק, מצריך חשיבה רבה והעברת מסר טכנולוגי ע"י העיצוב עצמו. לשמחתי הרבה, הבנתי את צרכיו ורצונותיו של ערן וקלעתי לטעמו. העיצוב כלל: בניית שפה, השלכה למוצרים אשר יוכל להציג את רעיונו למשקיעים ועוד..

המשך קריאה: חברת בינג'י

אולפני ביט

עמית, מפיק מוזיקלי מוכשר, פנה אליי לעיצוב לוגו ושפה עיצובית. לאחר כמה שעות בהם ישבנו יחדיו, תוך כדי מחשבה מעמיקה והבנת הצרכים- הגענו לתוצר הסופי המספק. כמובן שעם הזמן רשימת הצרכים גדלה ועמית היה צריך כרטיס ביקור, ניירת וכו'. לבסוף האתר שלו עוצב בהתאמה לשפה שיצרנו.

המשך קריאה: אולפני ביט

מיתוג ארגונים וחברות

במסגרת עבודתי בחברת ג'ירפה, עיצבתי קירות בבתי ספר ומוסדות בכל רחבי הארץ. תהליך העבודה החל בשיחת טלפון עם מנהל הפרויקט מטעם בית הספר. במהלכו הייתה חשיבה אסטרטגית משותפת לבניית קונספט מיתוגי. בית הספר נתן את ה"אני מאמין" שלו, את הצרכים שלו, את הנושאים עליהם יש להתמקד, והסטודיו הביא לידי ביטוי בצורה גרפית מרהיבה וססגונית

המשך קריאה: מיתוג ארגונים וחברות